Kalite Politikamız

Tüm lojistik hizmetlerde, dünya standartlarında kaliteli, yenilikçi, güvenilir, çevreye saygılı hizmet anlayışı ile kalite yönetim sistemimizi müşteri istekleri doğrultusunda planlayarak gerekli şartların temini, hizmetin oluşturulması, pazarlanması ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda sistematik bir yapı amaçlayarak hizmet sunmak verilen hizmetlerin günümüzün hızla değişen şartlarına ve gelişen teknolojiye uygun olarak, verimli ve etkin yürütülmesini sağlamak, kalite yönetim sistemimizin şartlarına uymak, etkinliği sürekli iyileştirmek kalite politikamızdır.

 

Vizyonumuz

Yirmi yıldır olgunlaşan deneyimini, üstün teknolojik alt yapısı, mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ve sürekli servis güvencesiyle pekiştirerek bulunduğu sektörde pazar lideri olmak Mgh lojistik ' in vizyonudur.

 

Misyonunumuz

Ekip çalışmasının gücüne, teknolojinin etkin kullanımına, deneyimin önemine, disiplinin etkisine inanıyoruz. İnandıklarımızı hayata geçirmenin ötesinde, ülke çıkarlarımız için devamlı kılmak ve mükemmeliyetçilik misyonumuzdur.

 

Değerlerimiz:

Samimiyet, gelişim, dürüstlük/gizlilik, öncü olmak kalite politikamızın anahtar cümlelerini oluşturmaktadır.

 

Gelişim:

Biliriz ki tecrübe gelişim olmadan faydalı olmaz. Ekibimizi, işimizi, yeni öneri ve iş disiplinleriyle müşterilerimizi, ilklerle sektörümüzü geleceğe taşımak için bir an durmadan gelişim için emek harcar, yol alırız.

 

Dürüstlük/Gizlilik:

Müşterilerimize tüm operasyon süreçlerimizde doğru ve zamanında bilgilendirme yapılır. İş ahlakı ve mahremiyetin önemi bizim için birinci sıradadır.

© 2016 MGH Lojistik. Türkiye - İngiltere, İrlanda, İskoçya, Almanya, Avusturya, İsviçre ve İtalya arasında parsiyel taşımacılık.
Tüm hakkı saklıdır. İnternet sitemizde yayınlanan içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kullanan kişi ve kuruluşlar hakkında hukuki işlem yapılacaktır.
  • Seo, Adwords, Web Tasarım, Hosting